Insplay esindab tootjaid, kelle fookuses on tulevikuoskused, innovatsioon ja inspiratsioon

Insplay esindab maaletoojana tuntud ja hinnatud tootjaid ja kaubamärke. Meie tootevalik lähtub vajadusest toetada uue põlvkonna tulevikuoskuste arendamist.
Loe tulevikuoskuste kohta lähemalt siit.

Arendavad lauamängud ja pusled

Insplay poolt maale toodud arendavaid lauamänge või puslesid on peaaegu igas Eesti kodus. Meie laias valikus on MATIK oskuseid, sealhulgas loovust ja keelt ning käelist võimekust arendavad lauamängud, õuemängud ja loogikamängud. Pakume ka loovust, probleemilahendamise oskuseid ja kujutlusvõimet arendavaid puslesid, 3D puslesid ja klotsipuslesid

Muud arendavad mänguasjad

Insplay ajalugu on seotud mitme tuntud mänguasjade tootja maaletoomise ja ainuesindamisega üle 30 aasta. Meie poolt esindatavad kaubamärgid pakuvad laia valikut arendavaid klotse, teadus-, kunsti ja avastuskomplekte, rollimänge, erinevaid mängusõidukeid ja liimitavaid ja mehhaaniliselt ühendatavaid mudeleid. Lisaks pakume käelist tegevust, loovust ja ruumilist taju arendavaid limal ja savil põhinevaid lahendusi.

Esmaklassiliste robotite ja digivahendite tootjad

Insplay on üks esimesi haridusrootika pakkujaid Eesti turul. Oleme haridusrobootika tipptooteid lasteaedadele, koolidele ja huviringidele läbi aastate müünud üle mitmekümne tuhande. Oleme ettevõtetest haridusrobootika valdkonnas põhitegija Eestis.

Kõik kaubamärgid A-Z